Anadolu Jet İç Hatlar Bilet Fiyatları

Havayolu firması olarak yılları aşkın süredir gelişme kaydeden ve kendini daha ileri taşımaya devam eden Anadolu Jet uçuşlarında bireylerin daha çok tercih etmesi ile birlikte seferlerini ve varış noktalarını artırmıştır. Ülke genelinde var olan pek çok hava yolu ulaşım projesi zamanla hayata geçiriliyor ve bu sayede her iki okta arasında bağlantı kurulması amaçlanıyor. Hava yolu trafiği daha düzenli olarak istasyonlar tarafından kontrol edilebilen bir durum olduğundan trafik sıkıntısı yaşanmamakta ve seferler ne kadar çok olsa da gerekli zamanlarda varış sağlanmaktadır.

Anadolu jet iç hatlar bilet fiyatları her yıl yeniden düzenlenmekte ve yapılan promosyonlar dahilinde esnek tutulmaktadır. İç hatlara dahil olan pek çok şehir için uçak ulaşımı promosyonlar söz konusu olduğunda 39 TL’den başlayan fiyat avantajı ile müşterilere sunulmaktadır. Aynı zamanda tek fiyat olarak da karşımıza çıkabilen 39 TL’lik tutara KDV dâhil değildir. Yani vergiler de uygulandığında uçak biletinin fiyatlandırılması yaklaşık olarak 45 TL civarında olacaktır. Bu promosyonlu biletler belirli bir sayıda sınırlandığından hızlı olanın alabildiği bir durum söz konusu olmaktadır.

Anadolu jet uçak bilet fiyatları hakkında tüm detay bilgilere sistemimizden ulaşabilir ve gitmek istenilen iki noktayı seçerek karşınıza gelecek olan sayfadan bilet fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Sayfayı değiştirmeden sadece tarih skalasında değişim yaparak dilediğiniz tarih için açık biletler var ise fiyatlarına bakabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>